کد خبر : 1010 چهارشنبه 26 شهریور 1393 - 19:34:39
ارتباط-صنعت-و-دانشگاه-باید-از-دانشگاه-شروع-شود

دکتر مظفر سعادت سرمدی، استاد دانشگاه بیرمنگام عضو وابسته هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ شد

ارتباط صنعت و دانشگاه باید از دانشگاه شروع شود

سیناپرس: ارتباط صنعت و دانشگاه با توجه به میزان تأثیرگذاری آن در فرایند توسعه دانش محور و پایدار در طول تاریخ مورد توجه همه بوده است اما برقراری این ارتباط از مهمترین مسائلی است که باید هرچه زودتر عملی شود .

سینا پرس: استاد دانشگاه بیرمنگام با تاکید بر استعداد های برتری که در ایران وجود دارد ، افزود : این دانشگاهیان هستند که می توانند علم را در بهترین مسیرها سوق دهند و از آن بهره های فراوان ببرند و جامعه را نیز بهره مند کنند .این درحالی است که تمامی این اهداف می بایست براساس برنامه ریزی های دقیقی انجام گیرد.

دکتر سعادت سرمدی، در خصوص همکاری با دانشگاه علم و فرهنگ گفت: همکاری  خود را به تازگی در دانشگاه علم وفرهنگ آغاز کرده ام و برنامه های زیادی را برای اجرایی شدن و کمک به پیشرفت علم و دانش دانشجویان در نظر دارم.وی همچنین تاکید کرد: امیدوارم هرچه زودتر بتوانم با پژوهشکده ها ، دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ارتباط برقرار کنم تا بتوانیم  هرچه سریعتر پل ارتباطی دانشگاه و صنعت را نیز ایجاد کنیم .

وی در پایان تاکید کرد: از اینکه عضوی از هیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ شده ام بسیار خوشحالم و امید وارم بتوانم به دانشجویان این مرز و بوم خدمت کنم.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]