کد خبر : 99797 شنبه 24 اسفند 1398 - 20:00:30
زمان-برگزاری-جشنواره-بهاره-مجازی-مشخص-شد

زمان برگزاری جشنواره بهاره مجازی مشخص شد

حبیبی گفت: جشنواره بهاره مجازی از روز‌های آینده آغاز به کار کرده و متقاضیان می‌توانند برای خرید اقلام مورد نیاز می‌کنند.

حمیده حبیبی عضو انجمن کسب و کار‌های اینترنتی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، در خصوص جشنواره مجازی بهاره اظهار کرد: این جشنواره از تاریخ ۲۳ اسفند ۹۸ شروع شده و قرار است تا ۲۹ اسفند ادامه داشته باشد. این جشنواره به منظور حمایت از تولیدکنندگانی که این روزها به علت ویروس کرونا آسیب دیده اند برگزار می شود.

وی افزود:  همچنین  از طرف دیگرمردم بتوانند محصولات خود را به طور بهداشتی از اماکن تایید شده دریافت کنند،

این عضو انجمن کسب وکار‌های اینترنتی بیان کرد: برای آنکه افراد زیادی در شرایط بحرانی ویروس کرونا به این سبک از خرید روی آورند دولت باید از طریق رسانه‌ها زیرساخت‌های لازم را فراهم آورد تا مردم به جای آنکه در اماکن عمومی که مملو از جمعیت است برای خرید حضور پیدا نکنند و با خیال راحت بتوانند از طریق شبکه‌های اینترنتی به کالا‌های مورد نیاز خود دست یابند.

او افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در حال حاضر ممکن است که این طرح با مشکلاتی مواجه شود، اما بهتر از حضور مردم در میادین شهر برای خرید است.

حضور پلیس فتا در کنار وزارت صمت

حبیبی در پاسخ به این سوال که آیا پلیس فتا در این طرح به وزارت صمت برای جلوگیری از کلاهبردارانی که در این موقعیت وارد عمل می‌شوند کمک خواهد کرد یا خیر؟ گفت: طی شنید‌ه‌های بدست آمده در چند روز اخیر صد فروشگاه زنجیره‌ای اعلام آمادگی کردند که با ثبت نام آن‌ها در این سامانه پلیس فتا راحت ترمی‌تواند براین امر نظارت کامل را داشته باشد.

این انجمن کسب وکار‌های اینترنتی بیان کرد: نمی‌توان گفت که ویروس کرونا سبب آن شده است که صد در صد کسب و کار‌های اینترنتی رونق بگیرند بلکه فقط درصد کمی از آن‌ها که طیف کالاهای ضروری را تشکیل می‌دهند رونق خواهند گرفت.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]