با هدف معرفی نتایج پژوهش‌های حوزه اسباب‌بازی:

پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی برگزار می شود

کد خبر : 97234 یکشنبه 01 دی 1398 - 12:31:07

پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی با مشارکت انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران و حضور بیش از 20 استاد برجسته دانشگاه از دانشگاه های تربیت مدرس، تهران، علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، سوره و دیگر مراکز علمی و پژوهشی برگزار می شود.

دبیر علمی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی ضمن تشریح اهداف، موضوع و محتوای نشست‌های علمی و کارگاه‌های تخصصی با اشاره به برنامه‌هایی که در خلال نشست‌ها ارایه خواهند شد، گفت: در جشنواره پنجم تلاش شده است تا همه‌ گروه‌های فعال در صنعت اسباب بازی اعم از صنعتگران و تولیدکنندگان، طراحان، پژوهشگران و دیگر گروه‌های فعال از برنامه‌های علمی و نتایج پژوهش‌های حوزه اسباب‌بازی بهره‌مند شوند.

دکتر بهنام زنگی افزود: ارایه‌های دانشجویی، دستاوردهای نانو در حوزه ساخت اسباب‌بازی، اسباب‌بازی‌های بازیافت و دیگر برنامه‌های جنبی از جمله موضوعاتی است که در این جشنواره به آن پرداخته می شود.

بر اساس این گزارش، پنجمین جشنواره ملی اسباب بازی از هفتم تا 13 آبان ماه به مدت یک هفته در دو نوبت صبح و عصر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درمرکز آفرینش‌های هنری کانون واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود. این رویداد، بزرگترین رویداد و گردهمایی فعالان حوزه بازی و اسباب‌بازی و مصرف کنندگان این صنعت در کشور است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]