نمایشگاه تلکام پلاس با حضور وزیر ارتباطات افتتاح خواهد شد

کد خبر : 96880 سه شنبه 19 آذر 1398 - 13:34:56

نمایشگاه تلکام پلاس که برای اولین سال با راهبری سندیکا و اتحادیه صنعت مخابرات ایران از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه برگزار می شود و در روز نخست با حضور وزیر ارتباطات افتتاح خواهد شد.

سندیکای صنعت مخابرات ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

نمایشگاه تلکام که برای اولین سال با راهبری سندیکا و اتحادیه صنعت مخابرات ایران از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه برگزار می شود، در روز نخست با حضور وزیر ارتباطات افتتاح خواهد شد.

حمایت معنوی وزارت ارتباطات و وزارت صمت و حضور فعال شرکت‌های عضو سندیکا/اتحادیه صنعت مخابرات ایران نشان خواهد داد که هرچند تلکام امسال از نظر زیربنای سالن‌ها به یک سوم سال‌های قبل کاهش یافته است ولی از محتوای فاخری برخوردار خواهد بود.

از آنجاکه سیاست وزارتخانه‌های مذکور بر آن است که مدیران و کارشناسان دولتی و اپراتورها با جدیت و با برنامه از این نمایشگاه بازدید نمایند، لذا شرکت‌ها با تمام توان مدیریتی و کارشناسی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت تا از این فرصت که برای عرضه و تقاضای فناوری ICT بهره مند شوند.

میزهای گفت‌وگو با میزبانی سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرمایی، صندوق‌های حامی، بخش‌های دولتی و.... در این نمایشگاه اماده‌ی تعامل و پاسخگویی به پرسش‌های بازدیدکنندگان است.

نمایشگاه در سالن های 37A و 38B و میزهای گفت‌وگو در بخش VIP سالن 35 (در قسمت جنوب غربی نمایشگاه بین المللی تهران) برپا خواهد بود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]