کد خبر : 95857 دوشنبه 13 آبان 1398 - 10:23:09
ابزاری-برای-جذب-تشعشعات-الکترومغناطیسی-مخرب-در-منزل

ابزاری برای جذب تشعشعات الکترومغناطیسی مخرب در منزل

برخی مردم در مجاورت تشعشعات خطرناک الکترومغناطیسی زندگی می کنند که اگر چه با چشم قابل مشاهده نیستند، اما می توانند سلامت انسان را به خطر بیندازند اکنون یک دستگاه جدید قادر به جذب آنهاست.

امواج مختلف منتشر شده توسط گوشی ها، لپ تاپ ها، روترها، سیستم های وای – فای خانگی، دکل های تلفن همراه، کابل های فشار قوی برق، رایانه های سرور و غیره می توانند در گذر زمان سلامت انسان را به خطر بیندازند و لذا ضروری است برای حذف و دفع آنها از محیط زندگی انسان تمهیداتی اندیشیده شود.

برای حل این مشکل، یک شرکت تجاری به نام Modicare در هند دستگاهی خانگی به نام Enviroglobe را تولید کرده که قادر به جذب تشعشعات الکترومغناطیسی از محیط اطراف است.

با جذب این تشعشعات مضر، فرکانس های منتشر شده توسط آنها با شرایط بدن انسان سازگار شده و از تهدید سلامت انسان جلوگیری می شود.

دستگاه یادشده از نظر ظاهری شبیه به یک درخت نخل است. وزن این دستگاه حدود ۵۰۰ گرم بوده و می تواند تشعشعات مضر را تا فاصله حداکثر ۳۲ متر مربعی جذب کند. شارژ این دستگاه از طریق جذب نور خورشید و در عرض ۱۵ دقیقه صورت می گیرد. قیمت این دستگاه در حدود ۶۵ دلار است.

منبع:مهر

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]