فیس لیفت میتسوبیشی پاجرو اسپرت رونمایی شد

کد خبر : 93341 یکشنبه 06 مرداد 1398 - 14:12:21

برای آماده کردن نسخه فیس لیفت شاسی بلند میتسوبیشی پاجرو تغییراتی در بخش ظاهری و همچنین در بخش فنی اتومبیل ایجاد شده است تا مشتریان در انتخاب خودروهای رقیب این اتومبیل تجدید نظر کنند.

 در بخش ظاهر اتومبیل شاهد کپی برداری از خودروی پیکاپ "میتسوبیشی تریتون" هستیم و حالا شاسی بلند پاجرو شباهتی بیش از پیش به دیگر شاسی بلند این شرکت، یعنی میتسوبیشی اکلیپس کراس بویژه در چهره جلو پیدا کرده است، هرچند در داخل کابین هم شاهد تغییرات نسبتا خوبی هستیم که نمونه آن می تواند صفحه نمایشگر جدید 8 اینچی و همچنین یک صفحه کیلومتر جدید دیجیتالی باشد.

در بخش فنی، میتسوبیشی پاجرو اسپرت فیس لیفت یک موتور مشترک با خودروی پیکاپ تریتون دارد، یعنی موتور چهار سیلندر توربودیزل 2.4 لیتری که می تواند حداکثر قدرت 178 اسب بخاری و گشتاور بسیار خوب 430 نیوتن متری تولید کند که تنها از جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک برای دریافت و انتقال این نیرو به سمت چرخ ها استفاده شده است.
علاوه بر این، میتسوبیشی پاجرو اسپرت حالا در نسخه فیس لیفت خود به ویژگی های جدید ایمنی از جمله سیستم هشدار خروج از جاده، سیستم کمک نگهدارنده اتومبیل بین خطوط، سیستم هشدار ترافیک عقب، سیستم نظارت روبرو و همچنین برخی ویژگی های ایمنی دیگر مجهز شده است تا مشتریان اطمینان خاطر بیشتری هنگام رانندگی با این خودروی شاسی بلند جذاب میتسوبیشی داشته باشند.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]