از سه طرح دانش‌بنیان پارک علم و فناوری البرز رونمایی شد

به گزارش سیناپرس، عطاالله ربانی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: همزمان با گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان البرز از سه طرح دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز با حضور دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و عزیزالله شهبازی استاندار البرز در کرج رونمایی شد.

ربانی افزود: این سه طرح شامل راه‌اندازی " نخستین مرکز شتابدهی استان البرز"، "راه اندازی سیستم سنجش و مدیریت خودکار و بی‌سیم مخازن و منابع مایعات" و "تری مزوئیل کلرید با نام مخفف (TMC)" یکی از پیش ماده‌های اصلی تهیه لایه سوم غشای تصفیه آب به روش اسمز معکوس (RO) در محل غرفه این پارک رونمایی شد .

وی خاطرنشان کرد: این سه طرح که با حمایت پارک علم و فناوری البرز به نتیجه رسیده است می‌تواند به توسعه کشور در زمینه ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش بنیان در زمینه‌های مختلف، توسعه و تقویت علمی آب و خاک کشور و مدیریت بهینه علمی و کارشناسی مصرف آب در کشور کمک نماید.

ربانی افزود: بیش از ده شرکت دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان البرز حضور دارند و به ارائه دستاوردهای دانش بنیان خود در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از محصولات داخلی می‌پردازند.

گفتنی است این نمایشگاه تا نوزدهم بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی گلستان واقع در جنب پل شهدای پلیس کرج از ساعت ۱۰ الی ۱۹ برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا