کد خبر : 82927 یکشنبه 28 مرداد 1397 - 12:46:57
ایجاد-پایلوت-تولید-دو-نوع-واکسن-در-ایستگاه-نوآوری-شریف

ایجاد پایلوت تولید دو نوع واکسن در ایستگاه نوآوری شریف

سرپرست ایستگاه نوآوری شریف هدف از ایجاد این ایستگاه را رفع چالش‌های کشور عنوان کرد و گفت: با همکاری‌های صورت گرفته پایلوت تولید دو واکسن در دستور کار این ایستگاه قرار می‌گیرد.

به گزارش سیناپرس به نقل از ایسنا، دکتر محمد معید ملک‌زاده در مراسم افتتاح ایستگاه نوآوری شریف هدف از راه اندازی این ایستگاه را کمک به حل مسائل اساسی کشور عنوان کرد و افزود: در این ایستگاه استارت آپ‌ها در حوزه‌های نانو و زیست فن‌اوری، انرژی و آب و محیط زیست، خدمات شهری، حمل و نقل، سلامت و فن آوری اطلاعات فعالیت خواهند داشت.

وی با تاکید بر این که در حال حاضر سی تیم در این مرکز مستقر شده‌اند خاطرنشان کرد: از این تعداد ۹ تیم در حوزه استارتاپ آپ و انرژی، ۴ تیم در حوزه سلامت، ۲ تیم در حوزه نانو ، ۲ تیم در حوزه خدمات شهری، ۶ تیم در حوزه حمل و نقل و ۷ تیم در فن آوری اطلاعات هستند.

ملک‌زاده سطح تحصیلات تیم‌های مستقر در این ایستگاه را عمدتا ارشد و دکتری عنوان کرد و افزود: متوسط سنی این تیم‌ها ۲۵ تا ۳۵ سال است.

وی همچنین از ایجاد پایلوت تولید واکسن در این ایستگاه خبر داد و گفت: با همکاری که با شتاب‌دهنده پرسی‌ژن صورت گرفت پایلوت تولید دو واکسن در دستور کار قرار می‌گیرد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]