قابلیت تشخیص همزمان اجسام به گوگل لنز اضافه شد

به گزارش سیناپرس به نقل از دیجیاتو،حالا ظاهرا این قابلیت به گوگل لنز اضافه شده است.به کمک تشخیص همزمان دیگر نیازی نیست برای شناختن اشیا توسط لنز، دوربین را روی شیء نگه داشته و به جایی که آن قرار گرفته ضربه بزنید تا اطلاعاتی به نمایش در بیاید. اکنون همین که دوربین موبایل را در محیط حرکت می‌دهید، در سریع‌ترین زمان ممکن نقطه‌هایی روی اجسام ظاهر می‌شود و با کلیک بر آن‌ها اطلاعات مورد نیاز را می‌بینید.

در کنار این ویژگی، گوگل‌ لنز همچنین در بروزرسانی جدید می‌تواند بیش از یک جسم را بشناسد. البته تشخیص همزمان تنها تغییر آپدیت گوگل لنز نیست. رابط کاربری برنامه نیز تغییراتی را به خود دیده و به جای دیالوگ‌های حباب‌گونه همانند دستیار هوشمند گوگل، دستورالعمل‌هایی به اسلاید پایین اپلیکیشن اضافه شده است که هر کدام از آن‌ها یک کار متفاوت انجام می‌دهند.

مثلا Text نوشته روی شیء را کپی می‌کند، با Pruduct می‌توانید وسیله‌های مشابه را پیدا کنید و Barcodes هم بارکدهای محصولات را چک خواهد کرد. تغییرات جدید گوگل لنز هنوز در دسترس تمام کاربران قرار نگرفته و اگر موبایل شما از این اپلیکیشن پشتیبانی می‌کند، احتمالا با مدتی دست نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا