شتاب بخشي به روند تكميل و بهره برداري طرح هاي صنعتي در فارس

پنجمين جلسه کمیته پایش طرح‌های راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس در سال جاری، امروز، 20 تیرماه برگزار و به مشكلات 21طرح صنعتي در پنجمين جلسه کمیته پایش طرح‌های راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس رسیدگی شد .

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس در این جلسه بیان داشت: امسال و به منظورتحقق جهش توليد در شهرك هاي صنعتي با مشاركت مردم ،دستور العمل ها و آيين نامه ها با رويكرد حمايت از توليد و صنعتگران تصويب و توسط سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران به استانها ابلاغ شده است.

سيد مسعود عظيمي با بيان اينكه براي شتاب بخشي به روند تكميل و بهره برداري طرح هاي صنعتي در شهرك ها و نواحي صنعتي و حمايت از صنعتگران بايد ريسك پذير باشيم گفت: از همه ظرفيت هاي قانوني ،براي رفع مسائل و مشكلات و تحرك بخشيدن به بخش صنعت استان استفاده مي كنيم.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی کارگاه‌ها و واحدهاي توليدي، صنعت استان را پویا می‌کند ادامه داد: يكي از راهبردهاي رشد اقتصادي استان، مبتنی بر رشد صنعت و توسعه است که باید موانع و مشکلات این بخش برطرف تا چرخه اقتصادی بیش از پیش رونق گیرد.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس با بيان اينكه در جلسات کمیته پایش، طرح‌های نیمه تمام صنعتی غیر فعال مورد بررسی و عارضه‌یابی قرار می‌گیرد، هدف از برگزاری جلسات را کمک به راه‌اندازی طرح‌های صنعتی بيان كرد و گفت: شرکت شهرك هاي صنعتي موظف به کمک و حمایت از سرمایه‌گذارانی است که موفق به اجرا و تکمیل طرح خود نشده‌اند اما در شرايط كنوني قصد ادامه کار را دارند.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس، عظيمي تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای فعال‌سازی طرح‌های صنعتی که در مرحله ساخت و ساز و یا نصب ماشین‌آلات متوقف شده‌اند، در اولویت شركت شهرك هاي صنعتي فارس قرار دارد و همه طرح‌های غیر فعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مورد بررسی و پایش قرار می‌گیرند تا در خصوص اعطای مهلت به واحد‌های راکدی که دارای شرایط باشند، تصمیم‌گیری شود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا