دانشگاه علوم پزشکی همدان میزبان جشنواره بین المللی سیمرغ

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از برگزاری آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری سیمرغ از 2 تا 5 مردادماه به میزبانی این دانشگاه خبر داد.

محمدمهدی مجذوبی در جلسه ستاد هدایت دانشگاه (مرکز پایش مراقبت‌های درمانی) اظهار کرد: اقدامات مهم و مؤثر متعددی در دولت شهید رئیسی در حوزه سلامت انجام شد که باید اثرات آن در همه ابعاد پیگیری شود.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان طی روزهای آتی میزبانی از جشنواره بین‌المللی سیمرغ وزارت بهداشت خواهد بود گفت: برگزاری موفق این جشنواره که دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در آن حضور دارند باید با برنامه‌ریزی و ایجاد شور اجتماعی دنبال شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان ادامه داد: افتتاح رسمی معاونت بین‌الملل دانشگاه، درمانگاه دندانپزشکی بیمارستان اکباتان، پژوهشگاه و موزه سلامت و افتتاح واحد LDR بیمارستان اکباتان از جمله برنامه‌هایی است که طی روزهای آتی در دستور کار خواهیم داشت.

وی در ادامه با اشاره به دستور کار این جلسه در خصوص راه‌اندازی بخش BICU در بیمارستان بعثت و ظرفیت بهره‌مندی از متخصصین داخلی و بیهوشی بر لزوم پیگیری در جلسات تخصصی تأکید کرد و افزود: راه‌اندازی آی‌سی‌یو در بیمارستان فاطمیه و NICU در بیمارستان اکباتان به عنوان معین بیمارستان فاطمیه در دستور کار قرار دارد.

گزارش: فاطمه عزیزی هرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا