راه هر مطالبه و پیشرفت از صندوق رای می‌گذرد

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در داتشگاه‌ها در پیامی با تبریک به رئیس‌جمهور منتخب نوشت: حضور مردم ایران زیر بمباران سنگین تبلیغاتی تحریم‌گرایان و ایران‌ستیزان پای صندوق‌های رای، پیامی روشن به همه داشت؛ راه هر مطالبه و پیشرفت و تغییر از صندوق رای می گذرد.

به گزارش سینا از روابط عمومی وزارت علوم ، حجت الاسلام مصطفی رستمی در این پیام گفت: بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی رقم خورد و ظرفیت‌های مردم‌سالاری دینی را یادآور شد. حضور پرشکوه مردم ایران زیر بمباران سنگین تبلیغاتی تحریم‌گرایان و ایران‌ستیزان در پای صندوق‌های رای، پیامی روشن به همه داشت؛ راه هر مطالبه و پیشرفت و تغییر فقط از صندوق رای می‌گذرد.

وی افزوده است: این حضور شکوهمند را در ابتدا به مردم عزیز و رهبر فرزانه انقلاب، سپس به رئیس جمهور منتخب پزشکیان که دارای سوابق روشن انقلابی هستند تبریک می‌گویم.

حجت الاسلام رستمی ادامه داد: مسعود پزشکیان از امروز، منتخب همه‌ ایرانیان است. همه برای تحقق اهداف بلند انقلاب و ارائه‌ الگوی مطلوب مسئول تراز نظام اسلامی باید به وی کمک کنند؛ چه هموطنان عزیزی که به او رای داده‌اند چه طرفداران دیگر نامزدها؛ از جمله بدنه‌ جوان و متدینی که برای آرمان‌های خود تلاش کردند و انتخاب دیگری داشتند. همه در جشن مردم سالاری دینی سهیم اند و همه از امروز با هم باید برای سربلندی ایران عزیز تلاش کنند.

گفتنی است مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار شد و مسعود پزشکیان با ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رای در برابر ۱۳ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۱۷۹ رای سعید جلیلی، به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران از سوی مردم انتخاب شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا