آموزش ۳۲ هزار دانش آموزش همدان در طرح نجات آب

قرارداد اجرای طرح دانش آموزی نجات آب (داناب) بین جهاددانشگاهی همدان و شرکت آب منطقه ای استان برای آموزش ۳۲هزار دانش آموز در ۲۶۰ مدرسه منعقد شد.

به گزارش سینا از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان، قرارداد اجرای طرح دانش آموزشی نجات آب (داناب) بین جهاددانشگاهی همدان و شرکت آب منطقه ای استان به امضا رسید.

هادی حقی مکرم سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی همدان ضمن اعلام این خبر گفت: هدف اصلی اجرای طرح داناب، آموزش بهره برداری صحیح از منابع آبی است تا دانش آموزان با وضعیت منابع آبی بیشتر آشنا شده و در مصرف بهینه  آن تلاش کنند.

حقی مکرم افزود: در طرح فوق که برای سومین بار متوالی در استان توسط جهاددانشگاهی همدان اجرا می شود، تعداد 32000 دانش آموز متوسطه اول در 260 مدرسه استان تحت آموزش قرار خواهند گرفت.

وی اعلام  کرد با اجرای این طرح ها، معلمان توسط متخصصین حوزه آب آموزش دیده و آموزش ها را به دانش آموزان منتقل خواهند کرد.

سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی همدان اهمیت آب و چرخه آن در زمین، مصارف و منابع آب، تاسیسات آن، اهمیت حفاظت های کمی و کیفی و یا شرایط اجتماعی که بحران آب ممکن است ایجاد کند را از جمله مباحث آموزش های برنامه ریزی شده برای معلمان و دانش آموزان معرفی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا