کیت تشخیص پارگی غشای جنینی رونمایی شد

با حضور معاون علمی رییس جمهور از کیت تشخیص پارگی غشای جنینی تولید شده توسط متخصصان یک شرکت دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد.

به گزارش سینا از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری با حضور روح الله دهقانی معاون علمی رییس جمهوری و سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، از محصول دانش بنیان کیت تشخیص پارگی غشای جنینی رونمایی کرد.

 آمینوتست به عنوان یک آزمایش پرکاربرد و غیرتهاجمی برای زنان بارداری که نشانه هایی از پارگی کیسه آب جنینی دارند به کار می رود. این آزمایش، تشخیص دقیق و به موقع و ساده را امکان پذیر می کند و پزشکان را در تشخیص سریع مشکلات و جلوگیری از مشکلات بعدی یاری می کند.

کیت تست آمنی شور تولید شده توسط شرکت دانش بنیان یاخته فناور از لحاظ قیمت و دقت نسبت به نمونه های مشابه برتری دارد و دارای دقت تست۹٨درصد است، در صورتی که در سایر روش ها تا ۴/54 منفی کاذب وجود دارد و در کمترین زمان نتیجه تست مشخص می شود.

این شرکت دانش بنیان از ظرفیت یک میلیون عدد کیت در سال برخوردار است و با تولیدات خود می‌تواند ٣٠ درصد نیاز داخل را تامین کند. شرکت یاخته فناور اصفهان از شرکت های مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان است که از سال 94 به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید کیت های آزمایشگاهی، محیط کشت سلولی و بیوتکنولوژی و دارویی با رعایت اصول فنی و کیفی با برخورداری از منابع متخصص فعالیت می کند

شرکت دانش بنیان یاخته فناور اصفهان که در زمینه تولید کیت های آزمایشگاهی، محیط کشت سلولی و زیست فناوری و دارویی با رعایت اصول فنی و کیفی با برخورداری از منابع متخصص فعالیت دارد در سال 1396 موفق به تولید کیت پاپ اسمیر تک مرحله ای با کیفیت بالا و توان رقابتی با برندهای مشابه خارجی شد.

این شرکت فعالیت خود را بر روی تولید و عرضه این محصولات با کیفیت مطلوب متمرکز کرده و هم اکنون موفق به تولید کیت تشخیص پارگی کیسه آب جنین شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا