حضور جهاددانشگاهی در دومین دوره نمایشگاه ملی آبادیران

دومین دوره نمایشگاه برنامه ملی آبادیران با هدف رفع نیازهای فناورانه و مسأله‌محوری در حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه برگزار می‌شود و بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی نیز در آن حضور دارند.

به گزارش سینا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی، دومین دوره نمایشگاه برنامه ملی آبادیران با هدف رفع نیازهای فناورانه و مسأله‌محوری در حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی نیز در این نمایشگاه حضور دارند و به ارائه دستاوردهای منتخب ملی (توسط این سازمان و با همکاری معاونت‌های دفتر مرکزی و واحدهای تابعه جهاددانشگاهی) در حوزه محرومیت زدایی در دومین نمایشگاه ملی آبادیران خواهند پرداخت.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه آبادیران در دومین دوره خود با همکاری و مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، سازمان بسیج سازندگی و دیگر نهادهای متولی آبادانی و پیشرفت فناور کشور در بخش‌های مسکن و زیرساخت‌های توسعه روستا، کشاورزی، دامپروری و شیلات، سلامت بهداشت و توان‌بخشی، ایجاد اشتغال و فناوری‌های نرم و آموزشی، از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و توانمندی نخبگان و پژوهشگران برای پاسخ به چالش‌های مناطق کمتر برخوردار، ایجاد اشتغال پایدار و همچنین توسعه بازار کالا و خدمات‌ این شرکت‌ها از طریق تکمیل زنجیره ارزش ظرفیت‌های بومی مناطق کمتر برخوردار کشور برگزار خواهد شد.

آبادیران در ایستگاه دوم در کنار شرکت‌های دانش‌بنیان که به عرضه‌ محصولات خود می‌پردازند، رویکرد تقاضا‌محوری را نیز در دستور کار خود دارد. ازاین‌رو، نمایشگاه برنامه ملی آبادیران در دوره دوم ناظر به رفع نیازهای فناورانه کشور و مساله‌محوری است.

لازم به ذکر است؛ علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲ به سایت برنامه ملی آبادیران به نشانی www.abaadiran.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا