دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:
«ادب و تواضع» شاخصه بارز رفتاری شهید رئیسی بود

حجت‌الاسلام و المسلمین خسرو پناه در دیدار با آیت‌الله حسینی بوشهری در مورد شاخصه بارز رفتاری رئیس‌جمهور شهید گفت: شاخصه بارز رفتاری شهید رئیسی ادب و تواضع وی بود و پس از ریاست‌جمهوری این شاخصه درون او پررنگ‌تر شد.

به گزارش سینا از مرکز رسانه و روابط عمومی شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت‌الاسلام و المسلمین «عبدالحسین خسروپناه» امروز (پنج‌شنبه، ۱۷ خرداد) با آیت‌الله «سید هاشم حسینی بوشهری» جانشین سرپرست حجاج ایرانی در مدینه دیدار و گفت‌گو کرد.
در این دیدار آیت‌الله بوشهری با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سال ۱۳۶۶، منا و خدمت بیان کرد: با حجت‌الاسلام و المسلمین «سید عبدالفتاح نواب» نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی عهد بستیم تا در مدینه‌بعد در خدمت زائران بیت‌الله‌الحرام باشیم و به آنها خدمت رسانی کنیم.
وی با اشاره به اینکه حضور آیت‌الله شهید رئیسی در بین مردم موجب شد تا مهر و محبتش در دل آنان قرار بگیرد، گفت: خداوند هم به وی عزت داد و مردم هم قدردان تلاش‌های او بودند.
در ادامه حجت‌الاسلام و المسلمین «عبدالحسین خسروپناه» دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ارتباط نزدیکی که با رئیس‌جمهور شهید داشت، افزود: شاخصه بارز رفتاری شهید رئیسی ادب و تواضع وی بود و پس از ریاست‌جمهوری این شاخصه درون او پررنگ‌تر شد.
استاد خسروپناه همچنین یادآور شد که شهید رئیسی در طول خدمتش همواره سخنان امام خمینی (ره) را سرلوحه کار خود قرار داده بود و هنگام شهادتش هم کارگران بسیاری برای وی اشک ریختند.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا