اختتامیه رویداد فرهنگی هنری ماه هشتم در کتابخانه و موزه ملی ملک

آیین اختتامیه چهاردهمین رویداد فرهنگی هنری ماه هشتم را هم‌زمان با برپایی آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام برگزار می‌کند.

هم‌زمان با برپایی این آیین در روز دوشنبه 31 اردیبهشت 1403 از ساعت 10، آثار کارگاه تصویرسازی قصه‌های امام رضا علیه‌السلام و کتاب «هنر تذهیب در عصر قاجاری (دوره ناصری و مظفری)» در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران رونمایی خواهد شد. بازدید از نمایشگاه‌های آثار کهن و معاصر تذهیب از دیگر برنامه‌های این آیین جشن خواهد بود.

چهاردهمین رویداد فرهنگی هنری ماه هشتم با الگوگیری از اندیشه و سیره حضرت رضا علیه‌السلام به عنوان عنصر نجات‌بخش بشریت و هدایت‌گر انسان‌ها در عرصه های گوناگون از 21 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت 1403 در کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد. مجموعه‌ای گسترده از برنامه‌های آیینی، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌های عملی، نمایشگاه‌ها و تورهای ویژه در این رویداد فرهنگی هنری به اجرا درآمد.

کتابخانه و موزه ملی ملک دوستداران فرهنگ و هنر را به حضور در آیین گرامی‌داشت میلاد امام رضا علیه‌السلام و مراسم اختتامیه چهاردهمین رویداد فرهنگی هنری ماه هشتم در ساختمان این موقوفه به نشانی «تهران، خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر، خیابان یارجانی، خیابان ملل متحد (میدان مشق) کتابخانه و موزه ملی ملک» فرامی‌خواند. علاقه‌مندان به حضور در این برنامه در صورت تمایل به حضور، برای دریافت آگاهی‌های بیش‌تر و هماهنگی می‌توانند با شماره تلفن 66751291-021 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا