هیئت‌های تجاری صنایع خلاق به ازبکستان اعزام می‌شوند

شرکت‌های برتر چهار حوزه اصلی صنایع خلاق شامل انیمیشن، آموزش، اسباب‌بازی و نوشت‌افزار به ازبکستان اعزام می شوند.

به گزارش سینا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، این برنامه با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم توسط IHITT ازبکستان برگزار می‌شود که خود فرصتی برای صادرات و گسترش صنایع خلاق به بازار ازبکستان به شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان است.

جلسات B2B و B2G با شرکت‌ها و سازمان‌های کشور ازبکستان و علاقه مند به همکاری با شرکت های ایرانی برگزار خواهد شد؛ همچنین با بازدید از زیرساختهای فناوری و نوآوری کشور ازبکستان، فرصتی برای شناخت عمیق و همکاری در این زمینه فراهم می‌آید.

این رویداد با هدف همرسانی محصولات صنایع خلاق و دانش بنیان و نیز و کمک به توسعه بازار این زیست به طور دستاوردمحور در فضا و فرصتهای اقتصادی میان ایران و ازبکستان برنامه ریزی و برگزار خواهد شد. 

در این رویداد، شرکت‌ها و کسب‌وکارهای خلاق، با فرصت‌های بالقوه بازار ازبکستان و CIS، آشنا شده و می‌توانند از این پتانسیل‌های بازاریابی بهره‌برده و رشد چشمگیری را تجربه کنند. متقاضیان درصورتی‌که از شرکت‌های خلاق دانش‌بنیان و با توانمندی صادرات به کشورهای حوزه CIS هستند، می توانند برای ثبت نام در این برنامه تا پنجم خردادماه ١۴٠٣ به لینک https://ihitt.uz/event_kh/ مراجعه کنند.

گفتنی است این رویداد، 6 تا ١٠ تیرماه ١۴٠٣ برگزار شده و متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه رویداد ٠٢١٩١٠٧٣٧٣٧ داخلی٢٠۷ و ٠٩١٢٩٧٥١٩٧٣ تماس بگیرند.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا