امکان رزرو دوره‌های آموزشی مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران

امکان رزرو دوره‌های آموزشی مرکز هنر جهاد دانشگاهی تهران پیش از تکمیل ظرفیت و با در نظر گرفتن تخفیف و مزایا فراهم شد.

به گزارش سینا از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، متقاضيان می‌توانند پیش از تکمیل ظرفیت دوره‌ها بدون پرداخت هزینه کامل و تنها با پیش‌پرداخت این دوره‌ها رزرو کنند.

داوطلبان و متقاضیان شرکت در دوره‌های آموزشی مرکز هنر سازمان جهاد دانشگاهی تهران می‌توانند پیش از تکمیل ظرفیت از این فرصت استفاده کنند و با توجه به ظرفیت محدود، این افراد می‌توانند با پیش‌ثبت‌نام از تخفیف و مزایا استفاده کنند.

هم‌چنین در مرکز هنر جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به هنر دوستان  به‌صورت رایگان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌شود تا رشته هنری مورد علاقه خود را پیدا کرده و تا پایان مسیر آن‌ها را همراهی خواهند کرد.

دکوراسیون و طراحی داخلی، خیاطی، عکاسی دیجیتال، طراحی و نقاشی، دوره سفال و سرامیک، تربیت مربی هنر کودک، دوره جواهرسازی و … از جمله رشته‌های هنری است که در این مرکز ارائه می‌شود.

امکان ثبت‌نام و رزرو این دوره‌های آموزشی به‌صورت مجازی و حضوری فراهم است.

هنرجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های آموزشی ارائه‌شده و ثبت‌نام غیرحضوری به سایت مرکز هنر سازمان جهاد دانشگاهی تهران به نشانی www.jtac.ir مراجعه کنند و یا به‌منظور دریافت خدمات مشاوره‌ای با شماره 66964613 -021 تماس بگیرید.

انتهای پیام

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا