بازگشت جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به همدان

منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی از بازگشت جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به همدان خبر داد و گفت: پیگیری‌ها برای بازگشت جشنواره فیلم هم در دست اقدام‌ است.

عباس صوفی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در سالن جلسات ارشاد با تاکید بر اینکه ویترین کار حوزه فرهنگ، نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها هستند، اظهار کرد: بنده در امور داخلی ادارات و مدیران دخالت نمی‌کنم بلکه در کنار مدیران هستم تا امور پیش رفته و در نهایت توسعه و پیشرفت به نفع مردم رقم بخورد.

وی با اشاره به اینکه مردم انتظار پیگیری برای بازگشت جشنواره‌های تئاتر و فیلم به همدان را دارند، اضافه کرد: بازگشت جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به همدان در آستانه نهایی شدن است و باید تلاش کرد تا مقدمات بازگشت جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان به همدان نیز فراهم شود.

منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند با تاکید بر ایجاد دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان افزود: احداث تالار بزرگ شهر باید در اولویت برنامه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قرار گیرد.

وی گفت: مدیران باید تلاش کنند با جذب بودجه‌ کشوری گام‌های موثری برای توسعه استان بردارند و نباید فقط به برخی‌ وظایف اداری اکتفا کنند.

وی با تاکید بر اینکه همدان باید در صدر مسائل فرهنگی کشور قرار گیرد، عنوان کرد: استفاده از ظرفیت مجتمع‌های فرهنگی و سینمایی باید در اولویت کار مدیران فرهنگی قرار گیرد.

گزارش: فاطمه عزیزی هرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا