جهاددانشگاهی فارس فرصت معرفی پزشکی بازساختی را فراهم کرده است

سفیر بورد جهانی تخصصی پزشکی بازساختی آمریکا ضمن قدردانی از جهاددانشگاهی فارس که زمینه برگزاری رویداد تخصصی پزشکی بازساختی در شیراز را فراهم کرده است، گفت: این رویداد فرصت شناساندن علم جدید پزشکی بازساختی را برای پزشکان و متخصصان فراهم کرده است.

به گزارش سینا پرس فارس، یحیی کی وان، سفیر بورد جهانی تخصصی پزشکی بازساختی آمریکا امروز، 20 اردیبهشت‌ماه در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی فارس در شیراز با بیان اینکه ایران در زمره 10 کشور نخست در زمینه پزشکی بازساختی در دنیاست، گفت: تحقیقات بسیار ارزشمندی در زمینه پزشکی بازساختی در ایران انجام شده است که به مرحله استفاده درمانی نیز رسیده است.

سفیر بورد جهانی تخصصی پزشکی بازساختی آمریکا ادامه داد: سالانه تعداد بسیاری بیمار برای درمان با استفاده از روش پزشکی بازساختی به ایران سفر می‌کنند.

وی ضمن قدردانی از جهاددانشگاهی فارس که زمینه برگزاری رویداد تخصصی پزشکی بازساختی در شیراز را فراهم کرده است، گفت: این رویداد فرصت شناساندن علم جدید پزشکی بازساختی را برای پزشکان و متخصصان فراهم کرده است.

کی وان در بخش پایانی سخنان خود رویداد پزشکی بازساختی جهاددانشگاهی فارس را فرصتی برای تربیت و آموزش نسل جدید پزشکان دانست که ثمره آن به زودی مشخص خواهد شد.

امیرحسین استقلال، رئیس جهاددانشگاهی فارس هم در این دیدار گفت: جهاددانشگاهی از مراکز پیشرو پزشکی و اولین مرکز در غرب آسیاست که در موضوع سلول‌های بنیادین دارای محصول زنده است و امروز دانشمندان جوان جهاددانشگاهی در حوزه‌های سرطان، درمان ناباروری، پزشکی بازساختی و تولید دارو سرآمد هستند.

وی اظهار کرد: جهاددانشگاهی فارس به سبب رسالت خود رویداد پزشکی بازساختی را در سطح بسیار بالایی برگزار خواهد کرد تا با گردهم آوردن متخصصان شاخص حوزه پزشکی بازساختی در کشور و ارائه تجربیات و آخرین دستاوردهای خود، سایر فعالان حوزه پزشکی نوین را بیش از پیش در این مبحث توانمند سازد.

وی ادامه داد: کارگاه‌های دانش‌افزایی و دوره‌های آموزشی مرتبط با این موضوع پس از رویداد نیز به صورت منظم ادامه خواهد داشت تا متخصصان حوزه پزشکی بتوانند دانش خود را در این زمینه به روز نگه دارند.

یادآور می‌شود، رویداد تخصصی پزشکی بازساختی فردا جمعه، 21 اردیبهشت‌ماه از ساعت 9 صبح تا 16 در هتل شیراز برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا