حضور جهاددانشگاهی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

جهاددانشگاهی با حضور در بخش‌های عمومی و دانشگاهی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ضمن عرضه بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب، برنامه‌های ترویجی و فرهنگی متنوعی را در این ایام اجرا خواهد کرد.

به گزارش سینا از روابط عمومی سازمان ترویج مطالعه و نشر جهاددانشگاهی، امسال بیش از ۱۰۰۰ عنوان از تازه ترین آثار منتشر شده در شعب نشر جهاد دانشگاهی در سراسر کشور با موضوعات مختلف علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی و هنر و معماری در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

همچنین با توجه به تاسیس سازمان ترویج مطالعه و نشر و رویکردهای ترویجی جهاد دانشگاهی در زمینه کتاب و مطالعه، همزمان با برپایی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برنامه‌های فرهنگی متنوعی توسط سازمان ترویج مطالعه و نشر اجرا خواهد شد. رونمایی از چند عنوان تازه‌های نشر جهاد دانشگاهی، اجرای دو نشست تخصصی در زمینه کتاب، نشر و مطالعه، تجلیل از نویسندگان دانشگاهی در حوزه ادبیات پایداری و اجرای مناظره دانشجویی با موضوعاتی مرتبط با حوزه کتاب و نشر و مطالعه از مهمترین برنامه‌های ترویجی و فرهنگی این نهاد در بخش ناشران عمومی نمایشگاه کتاب تهران خواهد بود.

لازم به ذکر است، غرفه‌های جهاد دانشگاهی در بخش ناشران دانشگاهی در رواق غربی سالن۲ راهروی F غرفه ۸۴  و در بخش عمومی در شبستان عمومی راهرو ۱۷ غرفه ۳۶۰ واقع است.

گفتنی است، در بخش مجازی نمایشگاه نیز آثار انتشارات جهاد دانشگاهی در سامانه  /https://ketab.ir  نیز عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا