امکان سرمایه‌گذاری در جهاد دانشگاهی تهران در حوزه فن‌آوری‌های توسعه‌یافته فراهم شد

با ثبت شرکت سهامی خاص گروه توسعه اقتصادی جهت(جهاد دانشگاهی تهران)، امکان سرمایه‌گذاری و مشارکت حقوقی و مدنی، تجاری‌سازی برای بهره‌برداری از فن‌آوری‌های توسعه‌یافته و … در جهاد دانشگاهی تهران فراهم شد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، موضوع فعالیت این شرکت، شخصیت حقوقی سرمایه‌گذاری و مشارکت حقوقی و مدنی در هر گونه فعالیت اقتصادی، تحقیق و تجاری‌سازی یافته‌های تحقیقی، تولیدی، خدماتی، بازرگانی در داخل و خارج از کشور است.

ارائه همه خدمات مشاوره‌ای و مطالعات اقتصادی، جهت ارتقاء توانمندی و بهره‌وری فن‌آوری‌های به بلوغ رسیده در سازمان جهاد دانشگاهی تهران و به‌منظور تجاری‌سازی برای بهره‌برداری از فن‌آوری‌های توسعه‌یافته در این سازمان و تأسیس شرکت‌ها و موسسات اقتصادی و مطالعاتی، ایجاد، توسعه، تکمیل و راه‌اندازی و مدیریت واحدهای تولیدی، بازرگانی و به‌طور کلی مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های فنی از دیگر موضوعات فعالیت این شرکت سهامی خاص، است.

ثبت و تأسیس شرکت سهامی خاص گروه توسعه اقتصادی سازمان جهاد دانشگاهی تهران(جهت) با درج آگهی در یکی از روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار کشور در تاریخ 7 فروردین 1403 با شماره ثبت 629017 و به شناسه ملی 14013216870 اعلام شده است.

No tags for this post.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا