مهم‌ترین سرفصل‌های کاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری در سال جاری

معاون توسعه اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی ریاست‌جمهوری در اولین دورهمی مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در سال جاری، گفت: اجرای بهینه‌تر قانون جهش تولید دانش‌بنیان از مهمترین سرفصل‌های کاری این معاونت در سال ۱۴۰۳ است.

جواد مشایخ در اولین دورهمی امسال مدیران عامل شرکت‌های پارک فناوری پردیس با اشاره به برنامه‌های معاونت علمی در سال جدید، گفت: معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای موجود، خدمت‌رسانی حداکثری را به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان داشته باشد.

مشایخ با اشاره به سؤال یکی از مدیران عامل شرکت‌ها در خصوص اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: معاونت علمی خود نهاد مالی نیست و اعطای تسهیلات را در قالب قوانین و مقررات موجود از طریق صندوق نوآوری و شکوفایی و بانک‌ها پیگیری می‌کند. در این راستا هم در سال ۱۴۰۲، بیش از ۱.۵ هزار میلیارد تومان مصوبه اعطای تسهیلات در این معاونت تصویب شده است.

پارک فناوری پردیس میزبان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴

سجاد عباسی فشمی، دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ نیز در این جلسه گفت: سیزدهمین دوره این نمایشگاه ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت در فضایی بالغ بر ۱۴ هزار متر مربع و با حضور همه اجزای فعال زیست‌بوم نوآوری کشور در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

عباسی فشمی گفت: ۲۴ عنوان رویدادی نیز در حاشیه این نمایشگاه و در قالب‌های مختلف برگزار خواهد شد.

دبیر نمایشگاه اینوتکس از آمادگی دبیرخانه نمایشگاه برای استفاده از ظرفیت ساختمان شرکت‌های عضو برای برپایی نمایشگاه اختصاصی هر شرکت در دوران برگزاری نمایشگاه خبر داد و گفت: شرکت‌هایی که مایل به برپایی نمایشگاه محصولات تولیدی خود در محل شرکت هستند، می‌توانند در هماهنگی با دبیرخانه اینوتکس به عنوان بخشی از نمایشگاه، معرفی و در نمای کلی نمایشگاه جانمایی شوند.

برگزاری نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳ توسط پارک فناوری پردیس

امین‌رضا خالقیان، دبیر نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳ نیز با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در روزهای ۲۹ اردیبهشت تا اول خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گفت: با توجه به مجوز صادر شده، راهبری نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳ بر عهده پارک فناوری پردیس است و برنامه‌ریزی اجرای این نمایشگاه با همکاری تشکل‌های حوزه سلامت در دست اقدام است.

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، خالقیان گفت: بخش قابل توجهی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس در حوزه‌های مربوط به سلامت، اعم از دارو و تجهیزات پزشکی فعالیت دارند و نمایشگاه ایران هلث بستری برای ارائه مطلوب‌تر دستاوردهای این شرکت‌ها است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا