نیاز دانشگاه آزاد اسلامی دستیابی به منابع پایدار درآمدی است

استاندار همدان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علم و دانش منشا خدمات بسیاری بوده است و در هر زمان کمک حال نظام جمهوری اسلامی است.

علیرضا قاسمی فرزاد در نشست با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی همدان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علم و دانش خدمات فراوانی به جامعه داشته که این قاعده در استان همدان نیز حکم فرما است.

استاندار همدان بیان کرد: امروز نیاز دانشگاه آزاد اسلامی دستیابی به منابع پایدار درآمدی است که با متنوع سازی درآمدها و ثابت در این مقوله می‌تواند در پبش بردراهداف خود موثر باشد.

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی همدان خاطرنشان کرد: کیفی سازی امور در دانشگاه باید سرلوحه کارها قرار گیرد در علوم انسانی در این دانشگاه به سمت برندسازی حرکت نماید.

استاندار همدان تصریح کرد: با رعایت تمامی شرایط تاسیس رشته پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی همدان موافق هستم و حمایت خود را در این خصوص انجام خواهم داد.

قاسمی فرزاد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همدان با متنوع سازی درآمدهای غیرشهری می‌تواند به درآمد پایدار برسد مجموعه مدیریت استان در این مسیر یاری گر این نهاد علمی است.

وی تاکید کرد با ساخت شهرک پرواز دانشگاه آزاد اسلامی همدان در محدوده شهری قرار می‌گیرد و بسیاری از خدمات را شهرداری موظف است به دانشگاه ارائه کند.

گزارش: فاطمه عزیزی هرمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا