شرایط نامزدی در انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی

اطلاعیه شرایط نامزدی در بیست و یکمین انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش سیناپرس، شرایط نامزدی در بیست و یکمین انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران منتشر شد، این انتخابات به صورت الکترونیکی در سامانه جامع مدیریت نشریات دانشگاهی وزارت علوم تحقیقات و فناوری به نشانی journals.dmsrt.ir در روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۳ تا ۱۵ طبق زمانبندی انتخابات برگزار خواهد شد.

دانشجویان فعال نشریات دانشجویی می‌توانند جهت ثبت نام الکترونیکی کاندیداتوری که شرایط نامزدی و روش ثبت نام در ماده ۶ و ۷ شیوه نامه پیوست آمده است در سامانه مذکور ( journals.dmsrt.ir ‬) از ۲۱ فروردین ماه‬ تا ۲۷ فروردین ماه اقدام کنند.

شرایط نامزدی در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه (مطابق ماده ۶ شیوه نامه پیوست):

۱- مدیرمسئول نشریه فعال باشد.

۲- ملاک برای تعیین احراز شرایط نامزدی در انتخابات همان ملاک آئین نامه آموزشی و تحصیلات تکمیلی است که شامل هشت ترم (تبصره ۲ ماده ۶) برای مقطع کارشناسی، چهار ترم برای مقطع کارشناسی ارشد و هشت ترم برای مقطع دکتری است.

تبصره ۲- بر این اساس بند ۲ این ماده دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی که شاغل به تحصیل در سال آخر مقطع تحصیلی خود می‌باشند در صورتی می‌توانند اعلام نامزدی نمایند که دو ترم تحصیلی دیگر در دانشگاه به عنوان دانشجو حضور داشته باشند. دانشجوی شاغل به تحصیل در ترم ۸ مقطع کارشناسی با شرط داشتن ۱۵ واحد درسی غیر از واحدهای درسی ترم جاری (ترم ۸) می‌تواند در انتخابات نامزد شود. دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی با شرط تعهد مبنی بر باقی ماندن دو ترم از تحصیل خود می‌توانند نامزد انتخاب شوند.

شرایط ثبت نام الکترونیکی نامزدی در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه (مطابق ماده ۷ شیوه نامه پیوست)

ماده ۷- نامزدها می‌بایست در هنگام ثبت نام، مدارک ذیل را در سامانه جامع نشریات دانشگاهی بارگذاری کنند.

۱- کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل در نیمسال جاری در خصوص دانشجویان و یا کارت پرسنلی و یا عضویت هیأت علمی در خصوص کارکنان و اعضای هیئت علمی.

۲- بارگذاری شماره‌های منتشرشده طبق جدول مندرج در تبصره ۳ ماده ۱ در سامانه جامع نشریات دانشگاهی journals.dmsrt.ir.

دانلود شیوه نامه انتخابات

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا