امضای 136 تفاهم نامه همکاری توسط خیرین حوزه سلامت در فارس

خیرین نقش برجسته ای در توسعه سلامت فارس داشته اند

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس اعلام کرد: به همت خیرین عرصه سلامت استان فارس، ۱۳۶ تفاهم‌نامه به ارزش ۵۴۳ میلیارد تومان طی یک سال گذشته در مجمع خیرین تامین سلامت فارس به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه، امضا شد.

به گزارش سینا پرس فارس، علی اکبر رامجردی امروز، 26 فرودین ماه با اشاره به گستردگی فعالیت خیرین در استان فارس و به ویژه در مناطق کم برخوردار گفت: در استان فارس، خیرین با دیدگاه نیک اندیشانه و آینده نگر، در ابعاد مختلفی همچون حمایت، ساخت، تجهیز و تکمیل مراکز حوزه سلامت فعال بوده اند و دستاوردهای تاثیرگذار و شگرفی در زمینه های مختلف از جمله امور بهداشتی درمانی داشته اند.

او افزود: خیرین همواره با مشاوره کارشناسان مجمع خیرین در شیراز و شهرستانها، از بسترهای مناسب برای انجام کارهای خیر در حوزه سلامت آگاه می شوند و کاری همسو با نیتشان انتخاب و اجرا می کنند.

رامجردی با اشاره به آمار عملکرد موفق خیرین گفت: در سال گذشته، ۳۶ تفاهمنامه در شیراز و ۱٠٠تفاهمنامه در دفاتر شهرستان های استان منعقد شده که این تفاهمنامه ها شامل ۲۱مورد اهدای ملک، 36 مورد اجرای طرح عمرانی، ۶۶مورد اهدای تجهیزات، اهدای ۳ دستگاه آمبولانس و ۱۰نوع اقدام حمایتی بوده است.

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس ادامه داد: علاوه براین فعالیت ها، پنج هزار و هشتصد بیمار نیازمند با اهدای وام قرض الحسنه، کمک بلاعوض، معرفی به مراکز درمانی و اسکان همراهان بیمار با اعتباری بیش از دو میلیارد و سیصد میلیون تومان حمایت شده اند.

او با موفق برشمردن اقدامات خیرین، از افتتاح مرکز آنکولوژی مهر به عنوان بزرگترین مرکز شیمی درمانی جنوب کشور و شاخص ترین کار خیرین در سال گذشته یاد کرد و افزود: امسال بزرگترین اقامتگاه همراه بیمار جنوب کشور نیز به همت خیرین استان ساخته به بهره برداری می رسد.

رامجردی یادآور شد: خیرین و مردم استان فارس می توانند برای پیوستن به خیل نیک اندیشان عرصه سلامت فارس و مشارکت در کارهای خیر حوزه سلامت، با کارشناسان مجمع خیرین تامین سلامت با شماره 07132359200 تماس بگیرند از فضا و فرصت های اقدامات خیر اطلاع پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا