راه‌اندازی دبیرخانه مالکیت فکری و بورسیه دانشجویی در پارک علم و فناوری البرز

رییس پارک علم و فناوری البرز در نشست مشترک که با حضور دکتر مسعود ابراهیمی رییس سازمان تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان جهاددانشگاهی برگزار شد، گفت: دبیرخانه مالکیت فکری و بورسیه دانشجویی در پارک علم و فناوری البرز راه اندازی می شود.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی پارک‌ علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز ضمن تبریک بهار قرآن و بهار طبیعت “سال جهش تولید با مشارکت مردم”، سال مهم و کلیدی برای پارک علم و فناوری البرز در سال 1403 عنوان کرد.

وی با تصریح این که 33 موضوع مهم در حوزه های مختلف بویژه در ارتباط با صنعت توسط پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی دنبال می شود، گفت: امیدواریم با حمایت دستگاه های ملی و استانی بتوانیم به همه این اهداف و برنامه ها دست یابیم.

مهندس مهدی عباسی با اشاره به تلاش مجموعه پارک و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی ،تصریح کرد: همکاران این دو مجموعه تلاش های فراوانی در سال 1402 داشتند و خوشحالیم که این تلاش ها از سوی مسئولان و مدیران در جهاد دانشگاهی، وزارت علوم و سایر دستگاه ها دیده می شود و نگاه حمایتی این دستگاه ها را به همراه دارد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا