انعقاد قرارداد طرح پژوهشی طراحی و استقرار نظام جامع سنجش و پایش سلامت اداری در جهاددانشگاهی

قرارداد طرح پژوهشی «طراحی و استقرار نظام جامع سنجش و پایش سلامت اداری (رصد خانه هوشمند سلامت اداری)» جهاددانشگاهی منعقد شد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی، قرارداد طرح پژوهشی «طراحی و استقرار نظام جامع سنجش و پایش سلامت اداری (رصد خانه هوشمند سلامت اداری)» منعقد شد.

بر اساس پیگیری‌های بعمل آمده اداره طرح‌ها و پروژه‌یابی دفتر تخصصی علوم‌انسانی، اجتماعی و هنر جهاددانشگاهی، قرارداد طرح پژوهشی «طراحی و استقرار نظام جامع سنجش و پایش سلامت اداری (رصد خانه هوشمند سلامت اداری)» فیمابین معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی و معاون راهبری و مدیریت منابع انسانی سازمان بازرسی کل کشور منعقد شد.

هدف اصلی این پروژه،  طراحی نظام جامع سنجش و پایش سلامت اداری و فراهم نمودن بستر استقرار آن در دستگاه‌های اجرایی کشور، در قالب رصدخانه سلامت اداری، به منظور دستیابی به تصویری روشن از وضعیت اقدامات صورت گرفته برای ترویج سلامت اداری و شفافیت (سنجش و اندازه‌گیری) و ایجاد زمینه مقابله با فساد در دستگاه‌های اجرایی مختلف کشور (پایش و نظارت) است.

گفتنی است، در ادامه تدوین طرحنامه پیشنهادی، مسولیت علمی و اجرایی این پروژه  به گروه پژوهشی مدیریت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی برای مدت 24 ماه محول و ابلاغ شده است.

No tags for this post.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا