نمایشگاه تخصصی کار در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

نمایشگاه تخصصی کار به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری با هدف توجه به موضوع مسئولیت اجتماعی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش سیناپرس از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نمایشگاه تخصصی کار ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری دانشگاه و شرکت توسعه و تجارت ورساز تدبیر به صورت حضوری و با محورهای اصلی صیانت از نیروی کار، تسهیل ورود دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به بازار کار داخلی، ایجاد روحیه کارآفرینی و حفظ و ماندگارسازی نخبگان دانشگاهی در داخل کشور برگزار خواهد شد.

هدف اصلی نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر توجه به موضوع مسئولیت اجتماعی و ارزش آفرینی و همچنین ایجاد فضایی برای تسهیل فرآیند ارتباط نخبگان دانشگاهی و استعدادهای برتر با صنعت است.

در این رویداد، سازمان‌های شرکت‌کننده موقعیت‌های شغلی مختلف خود را ارائه خواهند کرد و کارجو با مراجعه به نمایشگاه کار علاوه بر کسب اطلاعات درباره شرکت‌ها و ارسال رزومه، این امکان را خواهد داشت تا با نمایندگان هر سازمان به طور مستقیم وارد گفت‌وگو شود.

از جمله نتایج برگزاری این رویداد برای سازمان‌ها، تأمین نیروی متخصص و ارتقای برند کارفرمایی بوده و برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جویای کار پیداکردن موقعیت شغلی تخصصی، یادگیری و شبکه‌سازی است. بازدید از نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای عموم آزاد است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی Jobexpohub.ir
Job.aut.ac.ir مراجعه یا با شماره های ۰۲۱-۶۴۵۴۲۷۹۱ ، ۰۹۳۹۹۵۹۱۳۷۰و ۰۹۳۶۶۵۷۸۹۴۱ تماس بگیرند.

No tags for this post.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا