محور مقاومت جنایت رژیم صهیونیستی را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پی حمله رژیم صهیونیستی به ساخمان کنسولگری ایران در دمشق طی بیانیه‌ای اعلام کرد: به خیال رژیم صهیونیستی آوردن ایران به نبرد مستقیم، شکست تل‌آویو را آبرومندانه‌تر می‌کند؛ ولی محور مقاومت که تاکنون پاسخ‌های قاطعی به این رژیم داده‌ است؛ قطعاً این جنایت را در عرصه نبرد بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

در حمله هواپیماهای رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق عصر روز دوشنبه (۱۳ فروردین) سرداران رشید مدافع حرم سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و پنج نفر از افسران همراه آنان به فیض شهادت نایل آمدند.

وزارت علوم در پی این امر بیانیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد: در روز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و در ماه مبارک رمضان، دست جنایتکار رژیم منحوس صهیونیستی فرزندی برومند از مکتب حاج قاسم، به نام سردار محمدرضا زاهدی و تنی چند از همرزمانش را به رسم شهادت از بوستان ولایت چید. شهید عزیز، سردار حاج محمدرضا زاهدی، انسانی مومن، فداکار، مخلص و مصداق عینی رجال صدقوا بود که عمر پربرکت خود را صرف مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر برای اعتلای کلمه توحید کرد که نتیجه این مجاهدت، به بار نشستن درخت مبارزه با ظلم و دفاع از حق مظلوم و تقویت شجره طیبه و مقاومت اسلامی در منطقه است. جریان مقاومتی که لرزه بر اندام مستکبرین و رژیم صهیونسیتی وارد ساخته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: اخلاص این مجاهد عزیز در کنار شهدای گرانقدر مقاومت، از او شخصیتی کم‌نظیر و ممتاز پدید آورده بود که نمی توان کمتر از شهادت را برای او متصور بود. رژیم جعلی صهیونیستی که با جنایت‌هایش در این چند ماه، هر روز روسیاه‌تر شده و در مقابل جبهه مقاومت شکست خورده و به نابودی نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود؛ درصدد است شکست خود را توجیه کند.

به خیال باطل اتاق جنگ صهیونیستی، آوردن مستقیم ایران به این نبرد، می‌تواند شکست اسرائیل را آبرومندانه‌تر کند، ولی محور مقاومت که تاکنون هوشمندانه پاسخ‌های قاطعی به اسرائیل در صحنه‌های نبرد با نظامیان مزدورش داده‌ است؛ قطعاً این جنایت رژیم صهیونیستی را در عرصه نبرد بدون پاسخ نخواهد گذاشت و همزمان هر پرچمی از دست سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برافراشته و روزگار جبهه استکبار و نظام سلطه و اشغالگران نسل‌کش را تیره و تار خواهد کرد.

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را محکوم کرده، شهادت تنی چند از مستشاران نظامی جمهوری اسلامی ایران را محضر حضرت ولی عصر (ع)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، همرزمان‌ و خانواده‌های این عزیزان و همه دانشگاهیان عزیز تبریک و تسلیت گفته و ضمن اعلام آمادگی برای تدوین لایحه حقوقی شکایت در دادگاه‌های صالحه بین‌المللی، پیگیری حقوقی این حمله غیرمتعارف به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران را از سازمان‌های حقوقی بین‌المللی درخواست می‌کند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا