پیگیری ساخت شهرک نخبگان از سوی پارک پردیس

با حضور وزیر راه و شهرسازی در شهرستان پردیس، ساخت شهرک نخبگانی در پارک فناوری پردیس پیگیری شد. این طرح در مساحتی بالغ بر ۸۰۰ هکتار در منطقه نوآوری پردیس واقع شده است.

با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و مسئولان شهر پردیس، پروژه ساخت شهرک نخبگانی در پارک فناوری پردیس پیگیری شد.

در بازدیدی که وزیر راه از پارک فناوری پردیس داشت، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، سیاست‌های پارک را در جهت ایجاد منطقه نوآوری به وسعت ۱۰۰۰ هکتار تشریح کرد. وی همچنین اقدامات انجام شده و موانع پیشرو در تحقق دستور رئیس جمهور برای ایجاد شهرک نخبگانی به عنوان تکمیل کننده زنجیره کار و زندگی در زیست بوم نوآوری و فناوری و ایجاد فرصت برای اسکان نخبگان را در این منطقه بیان کرد.

وزیر راه و شهرسازی در این بازدید، بر تسریع در آماده سازی این شهرک توسط شرکت عمران شهر پردیس تأکید کرد.

به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، بذرپاش با توجه به اهمیت توسعه بیشتر پارک فناوری پردیس، آمادگی وزارت راه و شهرسازی را برای تسریع در طرح ایجاد مجتمع مسکونی نخبگان و همچنین توسعه اراضی پارک با کمک شرکت مادر تخصصی عمران اعلام کرد.

طرح شهرک نخبگانی از سال ۱۴۰۰ در مساحتی بالغ بر ۸۰۰ هکتار و با همکاری وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهر پردیس در دستور کار پارک فناوری پردیس قرار گرفته و رئیس جمهور نیز در بازدید بهار ۱۴۰۱ از پارک، دستورات لازم جهت تسریع در روند این پروژه را صادر کرد. این شهرک مسکونی در منطقه نوآوری پردیس طراحی شده و مصوب هیات امنای پارک است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا