کسب مقام اول جشنواره جوانان برتر توسط پژوهشگر جهاددانشگاهی خراسان رضوی

عضو گروه پژوهشی مواد نوین سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی موفق به کسب مقام اول جشنواره جوانان برتر ایران زمین در محور دانش‌بنیان شد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس منصوره جعفری در جشنواره جوانان برتر ایران زمین که در سالن همایش‌های صداوسیمای تهران برگزار شد، موفق به کسب مقام اول در استان خراسان رضوی در محور دانش بنیان شد.

مهندس منصوره جعفری عضو گروه پژوهشی مواد نوین جهاددانشگاهی خراسان رضوی بیان کرد: طرحی که با آن در این جشنواره شرکت کردم، در مورد فوم‌های متخلخل فلزی است که در حال حاضر در رگلاتورهای ایستگاه تقلیل فشار گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک کالای دانش بنیان است که به عنوان طرح برتر جشنواره جوانان برتر ایران زمین در محور دانش بنیان در استان خراسان رضوی معرفی شد.

وی همچنین روز گذشته طی مراسمی در دفتر آیت‌الله علم‌الهدی، نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه مشهد مورد تقدیر قرار  گرفت.

گفتنی است تعداد شرکت کنندگان این جشنواره در سراسر ایران، بیش از  ۷ هزار نفر بوده که از این میان، 310 نفر به عنوان «۱۰ نفر ِبرتر در هر استان» انتخاب شدند. محورهای برگزاری این جشنواره در حوزه ادبیات و شعر، دانش بنیان، فعال اجتماعی، فعال جهادی، فیلم، قرآن و خادم اهل‌ بیت، کارآفرینی، کنش‌گر رسانه، موسیقی و ورزش بوده است.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا