توسط جهاددانشگاهی استان قم
چاپ کتاب کاربرد نظریه های مدیریت و رهبری در سازمان های آموزشی

کتاب ” کاربرد نظریه های مدیریت و رهبری در سازمان های آموزشی ” با موضوع رهبری آموزشی توسط انتشارات جهاددانشگاهی قم به چاپ رسید.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، کتاب ” کاربرد نظریه های مدیریت و رهبری در سازمان های آموزشی ”  تألیف مرجان خسروی  توسط انتشارات جهاددانشگاهی استان قم، در چاپ اول با شمارگان 1000 نسخه در 410 صفحه منتشر شد.

برشی از اثر:

امروزه در اکثر دانشگاه‌ها رشته‌های مختلف مدیریت تدریس می‌گردد و هر یک از آن‌ها با گذشت زمان جنبه تخصصی پیداکرده اما مدیریت آموزشی در مقایسه با انواع مدیریت‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا پرورش نیروی متخصص، ماهر و توانمند شده را بر عهده دارد که از عهده سایر مدیریت‌ها و سازمان‌ها خارج است. عظمت توجه به مدیریت به ویژه مدیریت آموزشی تا آن حد است که در قرن بیست و یکم، هنر و علم اداره کردن گروه‌های کوچک و بزرگ انسانی، از شاخص‌ها و خصوصیات عمده تمدن معاصر اعلام‌شده و این دانش در زمره­ی یکی از رشته‌های تخصصی علوم انسانی درآمده است. در ایران نیز توجه به مدیریت آموزشی و سرمایه‌گذاری در تربیت مدیران شایسته در سطوح عالی، میانی و اجرایی ضرورت دارد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا