فارغ‌التحصیلی اولین گروه دانشجویان دکتری سنجش از دور دانشگاه تبریز و سالزبورگ اتریش

عضو هیأت علمی گروه GIS دانشگاه تبریز گفت: اولین گروه از دانشجویان مقطع دکتری مشترک رشته سنجش از دور و GIS در قالب همکاری‌های علمی و بین المللی با دانشگاه سالزبورگ کشور اتریش از رساله‌ی دکتری خود دفاع کرده و فارغ التحصیل شدند.

بختیار فیضی زاده روز یکشنبه 20 اسفند در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: این برنامه از سال ۱۳۹۸ و براساس قراردادی بین گروه GIS دانشگاه تبریز و دپارتمان ژئوانفورماتیک دانشگاه سالزبورگ اتریش آغاز شد که طی آن چندین دانشجوی دکتری پذیرش شدند.

وی ادامه داد: این دانشجویان سال اول را در دانشگاه تبریز تحصیل نموده و سپس جهت تکمیل واحدهای درسی و همچنین شروع رساله‌ی دکتری مشترک عازم دانشگاه سالزبورگ اتریش شدند.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی دانشگاه تبریز، عضو هیأت علمی گروه GIS  دانشگاه تبریز یادآور شد: راهنمایی رساله‌های دکتری این دانشجویان به‌صورت مشترک بین گروه GIS دانشگاه تبریز و اساتید دپارتمان ژئوانفورماتیک دانشگاه سالزبورگ انجام شد که پس از کسب امتیازات آموزشی و پژوهشی لازم، اولین گروه با حضور اساتید دانشگاه سالزبورگ، دانشگاه تبریز و همچین داوران بین المللی از کشورهای ترکیه و اتریش از رساله‌های خود دفاع کرده و فارغ التحصیل شدند.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا