مفهوم عینی اعتماد به جوانان، سپردن مسئولیت به آنهاست

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در کارگاه آموزشی تولید محتوای رسانه ای، توانمندسازی سازمان را در گرو سپردن مسئولیت به جوانان دانست.

سید هاشم حسینی المدنی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر امروز، ۲۷ بهمن ماه‌ در جمع اعضای شرکت کننده در کارگاه آموزشی تولید محتوای رسانه این سازمان در شیراز گفت: باید در راستای توانمندسازی سازمان جوانان مسئولیت های متعدد را به عهده اعضای جوان بگذاریم و قطعا شاهد بروز و ظهور استعدادهای درخشان و ارزشمندی در بین اعضا خواهیم بود.

وی در تشریح برنامه های اجرا شده در سازمان جوانان عنوان کرد: اجرای ۱۲ برنامه کلان کشوری نظیر اعزام ۴ هزار و پانصد نفر از اعضای فعال به کربلای معلی، برگزاری اردوی هفت هزار نفری به راهیان نور و برگزاری کارگاه تولید محتوای رسانه ای با حضور اعضای متخصص ۲۲ استان کشور در فارس تنها بخشی از فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مذهبی این سازمان بوده است که بر این اساس تاکنون ۱۵۰ هزار جوان فعال سازمان به اردوهای متعدد اعزام شده اند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: پیچیدگی و سختی های اجرای چنین برنامه هایی تنها با حضور و مسئولیت پذیری اعضا قابل برگزاری است چرا که با وجود این اعضا کارها سهل و آسان است.

حسینی المدنی در بخش دیگر سخنان خود به موضوع هنر و هلال احمر پرداخت و افزود: بهترین روش برای انتقال مطالب به مخاطب استفاده از زبان هنری به نحو احسن است و توصیه مهم و کلیدی من این است که زبان هنر که مهم ترین و کارآمدترین شرط لازم است را فرا بگیرید.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس، رئیس سازمان جوانان در پایان گفته های خود اظهار کرد: طبق توافقات انجام شده، شبکه شاد مربوط به آموزش و پرورش و صدا و سیما آمادگی خود را برای پخش و انتشار محتوای تولید شده توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در رسانه ها و شبکه های مجازی خود را اعلام کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا