رویای کودکی تان را با سکوی پرتاب طلوع دنبال کنید

فراخوان بزرگ‌ترین رویداد سرمایه‌گذاری با محوریت بازی و اسباب‌بازی تحت عنوان «سکوی پرتاب طلوع» با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و صنایع خلاق منتشر شد.

به گزارش سیناپرس از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست‌جمهوری با توجه به اهمیت بازی و اسباب‌بازی در رشد و تربیت نسل آینده و لزوم حمایت از فعالان این حوزه، موسسه طلوع نسل نور با همکاری خانه خلاق و نوآوری ستاپ، مجموعه ۱۰۰ استارتاپ و انجمن تولید کنندگان اسباب‌بازی و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم و جمعی از نهادهای فعال در حوزه کودک، رویدادی تخصصی را با هدف سرمایه‌گذاری و حمایت از تولید کنندگان بازی و اسباب‌بازی برگزار می‌ کند.

از محورهای این رویداد می توان به  بازی و اسباب‌بازی آموزشی و اکتشافی، بازی و اسباب‌بازی با رویکرد تربیتی، بازی و اسباب‌بازی سنتی و محلی، بازی و اسباب‌بازی هنری و مهارتی، بازی و اسباب‌بازی با رویکرد روانشناختی و بازی و اسباب‌بازی با رویکرد کودک و خانواده اشاره‌کرد.

گفتنی است  آثار برگزیده حداقل از ۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری قطعی برخوردار خواهند شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در رویداد و ارسال آثار تا 20 بهمن ماه می توانند به وب سایت رویداد طلوع به نشانی  http://tolooevent.ir  مراجعه و جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد  به شماره ۰۹۰۵۳۲۲۸۰۱۹ و  ۰۲۱۸۸۳۲۹۷۵۱_۲ تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا