نتشار کتاب صمیمیت و درمان دلزدگی در جهاد اردبیل

انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل کتاب «صمیمیت و درمان دلزدگی» را با رویکردی به حوزه علوم انسانی، به ویژه روانشناسی و روابط زوجین منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، این کتاب توسط رقیه اسدی دانشجوی دکتری روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد اردبیل، رضا کاظمی و توکل موسی زاده اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تالیف شده است.

هدف کتاب حاضر بهبود صمیمیت و رضایت جنسی و دلزدگی زناشویی بر اساس رویکرد هیجان مداری و شناختی- رفتاری می‌باشد که به معرفی و درمان دو رویکرد معروف و معتبر که کارایی درمان آن در زوجین به فراوان توسط روانشناسان تائید شده است، اشاره می شود.

مولفان بر این امید هستند که مطالعه دقیق این کتاب را برای دو دسته مخاطب توصیه ای مفید واقع شود: اولاً دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که می خواهند در زمینه زوج درمانی کار کنند و برای مراجع خود در این زمینه کمک شایانی نمایند و دوماً برای مراجعان یا درمانجویانی که پس از مراجعه به مشاور خانواده یا زوج درمان می خواهد راهکارهای عملی و روش های درمان را بدانند و بر اساس پکیچ ارائه شده در فصل ششم کتاب که مطالب آموزشی فراوان و مفیدی ارائه شده، به درمان خود بپردازد.

همچنین با اشاره به تکنیک های کاربردی اشاره شده در بخش های سوم و چهارم که دو رویکرد زوج درمانی را به تفصیل شرح می دهد، امید است با مطالعه این مجموعه در ایجاد صمیمیت و بهبود دلزدگی زناشویی خود موفق باشند.

کتاب« صمیمیت و درمان دلزدگی»، 144 صفحه ای، در 6 فصل تالیف شده است و به قیمت 1600000 ریال در دسترس علاقمندان قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا