تحقق پیوستهای فرهنگی و زیست محیطی در اجرای پروژه های گازی فارس

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به اینکه شرکت گاز تنها یک شرکت گازرسان نیست، گفت: شرکت گاز علاوه بر کارهای محوله و سازمانی در مسوولیت‌های اجتماعی از جمله زیست محیطی و پیوست فرهنگی اقدامات خوبی انجام داده است و پیوست های فرهنگی و اجتماعی شرکت گاز فارس بر دیگر فعالیت ها غالب شده است.

به گزارش سینا پرس فارس، علی اکبر میدان شاهی مدیر عامل شرکت گاز فارس امروز 10 بهمن ماه، اظهار داشت: مجوز گازرسانی به 152 روستا دیگر نیز دریافت کردیم و توسعه گازرسانی از 87 درصد به 98 درصد در روستاها و از 94 درصد به 99.7 درصد در شهر ها و از 71 درصد به پوشش 90 درصدی صنعت رسیده است.

میدان شاهی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاها بالاتر از تعهدات و مصوبات است و تلاش شده است عدالت را به سمت روستاها ببریم ، تا ضمن محرومیت زدایی منجر به مهاجرت معکوس به روستا شود.

وی با اشاره به فعالیت گازرسانی گاز فارس در استان سیستان و بلوچستان گفت: در دولت سیزدهم به 3 شهر (خاش، میرجاوه و اسماعیل آباد) و 127 روستا در سیستان و بلوچستان توسط این شرکت تحت پوشش گازرسانی قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه در دولت مردمی سیزدهم در هر 3 ساعت گازرسانی به یک صنعت، در هر 2 روز گازرسانی به یک روستا و هر 4 ماه گازرسانی به یک شهر انجام شده است، اضافه کرد: اولین گاز استانی بودیم که گواهینامه محاسبه ردپای کربن از بنیاد جهانی انرژی دریافت کردیم.

میدان شاهی اظهار داشت: شرکت گاز استان فارس در مقایسه با سایر استانها در کاهش هدر رفت گاز رتبه اول کشور، در شبکه گذاری رتبه دوم کشور و نصب انشعاب رتبه ۴ کشور و فروش مصارف فوق عمده رتبه ۴ کشوری را به خود اختصاص داده که اقدامات شرکت گاز در بهینه سازی مصرف انرژی نزدیک به ۳ هزار واحد موتور خانه به مبلغ ۱۸۵ میلیارد ریال انجام گردد که توانست شهر شیراز به عنوان پایتخت زیست محیطی انتخاب گردد.

وی خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان فارس در ابتدای دولت سیزدهم با توجه به تغییرات رویکرد مدیریت در سطح کشور و استان فارس و در راستای تحقق چشم‌انداز و مأموریت خود با استفاده از ماتریس به تجزیه و تحلیل عوامل درونی و بیرون، فرصت‌ها و تهدیدات، نقاط قوت و ضعف پرداخته و اهداف و برنامه‌های کلان و استراتژیک را تدوین و اجرا نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به اینکه در استان با احصا فرصت ها و تهدید ها نقشه راه را تدوین کردیم عنوان کرد: اصلاح فرایندهای کاری و ارائه خدمات بهتر به مردم، درآمد افزایی، ارتباط با مشتری و جامعه، ارتقا بهره وری و رضایت مندی برای افق سه ساله تعریف شد.

میدان شاهی بیان کرد: افزایش سهم گاز در سبد انرژی استان، اتخاذ رویکرد مدیریت سبز، بهبود انضباط مالی و بهینه سازی هزینه ها، مدیریت زیست محیطی، بهینه مسئولیت های اجتماعی و ارتقای سطح رضایتمندی مشترکین و نمایندگان جامعه از اهداف استراتژیک شرکت گاز استان فارس است.

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به اینکه شرکت گاز تنها یک شرکت گازرسان نیست افزود: شرکت گاز علاوه بر کارهای محوله و سازمانی در مسوولیت‌های اجتماعی از جمله زیست محیطی و پیوست فرهنگی اقدامات خوبی انجام داده است و پیوست های فرهنگی و اجتماعی شرکت گاز فارس بر دیگر فعالیت ها غالب شده است.

وی با اشاره به ارتقا سطح رضایتمندی مشترکین نیز عنوان کرد: براساس جامعه آماری بیش از 9 هزار مشترک در سطح استان فارس بوده است که مشترکین جزء85 درصد، مشترکین عمده86 درصد، نمایندگان جامعه86 درصد، متقاضیان مناطق گازرسانی 83 درصد و تامین کنندگان وپیمانکاران66 درصد است که بیش از 5 دصد ارتقا رضایتمندی را داشته ایم.

در پایان میدانشاهی به مسابقه پوشش گرما برای همه اشاره کرد و گفت: آموزش و فرهنگ سازی مصرف ایمنی و بهینه گاز طبیعی و اصلاح الگوی مصرف با یک پویش با عنوان گرما برای همه راه اندازی شده است که مشترکین می‌توانند با ارسال یک جمله در خصوص بهینه سازی مصرف گاز طبیعی و همچنین اندازه‌گیری و ثبت دمای منزل در وب سایت www.pooyeshGas.ir برنده جوایز نقدی شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا