انتصاب رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران

دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی در حکمی، ابراهیم شیرعلی را به عنوان رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) منصوب کرد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی در حکمی، ابراهیم شیرعلی را برای مدت 3 سال به عنوان رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) منصوب کرد.

در حکم آمده است:

انتظار می رود در خصوص طراحی و اجرای پیمایش ها و نظرسنجی های متناسب با شرایط و نیاز روز جامعه، گسترش توان تحلیلی مرکز با توجه به بانک اطلاعات گسترده موجود در مرکز، توسعه توانمندی شعب ایسپا، ارتباط گسترده با نخبگان علمی جامعه به ویژه نخبگان علوم اجتماعی و سیاسی، بهره گیری از توان دانشجویی برای توسعه فعالیت ها، گسترش ارتباط و تعامل با سازمان های مختلف در بخش دولتی و خصوصی، و ایجاد زمینه برای کسب درآمدهای پایدار به منظور توسعه فعالیت های مرکز اهتمام ورزید.

شایان ذکر است نسبت به استفاده از کلیه ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای آن مرکز در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظلله العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا