اجرای غربالگری زوج‌های نابارور در استان مرکزی

ربیس جهاددانشگاهی استان مرکزی از اجرای طرح غربالگری زوج‌های نابارور استان توسط این نهاد با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی خبر داد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی؛ محسن مرادی ربیس جهاددانشگاهی استان با اعلام این خبر، گفت: طرح غربالگری زوج های نابارور استان با همکاری دفتر امور بانون و خانواده استانداری مرکزی در حال اجراست.

وی افزود: در همین راستا طرح غربالگری زوج های نابارور با حضور تیم متخصص مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان در بیمارستان مهر خنداب بصورت آزمایشی اجرا و مشاوره های رایگان به زوجین نابارور ارائه شد.

مرادی اظهارکرد: به دنبال استقبال مراجعان از طرح غربالگری زوجین نابارور، در نظر داریم این طرح را در شهرستان‌های خمین، شازند، محلات و دلیجان نیز اجرا کنیم.

ربیس جهاددانشگاهی استان بیان کرد: در این طرح علاوه بر ارائه مشاوره های پزشکی و درمانی، جلساتی با حضور مسوولین و کارشناسان حوزه ناباروری شهرستان های مذکور انجام خواهد شد.

به گفته وی؛ مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان مرکزی از مراکز پیشرو در ارایه خدمات پزشکی درمان ناباروری در استان و کشور است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا