محفل انس با قرآن در پژوهشگاه رویان

به مناسبت هجدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی، مؤسس پژوهشگاه رویان، محفل انس با قرآن با حضور قاریان ملی و بین‌المللی کشور در پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی برگزار شد.
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی، به مناسبت سالروز درگذشت زنده یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی، موسس پژوهشگاه رویان، محفل انس با قرآن ۱۲ دی ماه با حضور قاریان ملی و بین‌المللی کشورمان در محل سالن همایش‌های پژوهشگاه رویان برگزار شد.
در ابتدای این محفل نورانی که با حضور جمعی از کارکنان پژوهشگاه رویان برگزار شد، دکتر عبدالحسین شاهوردی رییس پژوهشگاه رویان مطالبی در خصوص ویژگی‌های شاخص زنده‌یاد سعید کاظمی آشتیانی بیان کرد.
در ادامه این محفل که با همکاری روابط عمومی و شورای فرهنگی پژوهشگاه رویان برگزار شد، مهدی عادلی قاری بین‌المللی و محمدتقی نوران قاری ممتاز کشورمان به تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید پرداختند.
همچنین در بخش دیگری از این مراسم از سه نفر از فرزندان کارکنان جهاددانشگاهی و پژوهشگاه رویان که حافظ قرآن بودند، دعوت شد تا در قالب پرسش و پاسخ به تلاوت قرآن کریم بپردازند. در بخش‌های مختلف این مراسم یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی نیز گرامی داشته شد.
یادآور می‌شود، دکتر سعید کاظمی آشتیانی موسس پژوهشگاه رویان بود که در دی‌ماه سال ۸۴ بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت. روابط عمومی پژوهشگاه رویان به همین مناسبت و به دلیل علاقه و انس دائمی کاظمی آشتیانی به قرآن و احادیث هرساله محفل انس با قرآن را با حضور قاریان شناخته شده کشوری برگزار می‌کند.
دکتر سعید کاظمی آشتیانی دانشمند جهادگری بود که مقام معظم رهبری ایشان را فرزند صالح انقلاب معرفی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا