رونمایی از یادمان جهادگر فقید سعید ایران

هم‌زمان با برگزاری مراسم بزرگداشت هجدهمین سالروز درگذشت زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی و سلول‌های بنیادی در ایران با حضور مسئولان کشوری و لشکری از یادمان این جهادگر فقید در مزار این دانشمند انقلابی در بهشت‌زهرا (س) رونمایی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، هم‌زمان با برگزاری مراسم بزرگداشت هجدهمین سالروز درگذشت زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان جهاددانشگاهی و سلول‌های بنیادی در ایران، 14دی‌ماه 1402 با حضور مسئولان کشوری و لشکری به همت جهاددانشگاهی از یادمان این جهادگر فقید در قطعه 16 بهشت‌زهرا (س) رونمایی می‌شود.

مراسم بزرگداشت هجدهمین سالروز درگذشت زنده‌یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی روز پنجشنبه 14 دی‌ماه ساعت 9 تا 11:30 در قطعه 25، سالن همایش گلزار شهدای سازمان بهشت‌زهرا(س) برگزار می‌شود و در ادامه از یادمان این جهادگر فقید در قطعه 16 بهشت‌زهرا (س) رونمایی خواهد شد.

به همین مناسبت نشست علمی «چالش‌های به‌کارگیری شخص سوم در درمان ناباروری» نیز روز جمعه 15 دی‌ماه از ساعت 9 تا 11:40 در قطعه 25، سالن همایش گلزار شهدای سازمان بهشت‌زهرا(س) برگزار می‌شود.

همچنین هم‌زمان با این مراسم و طی روزهای 14 و 15 دی‌ماه نمایشگاه جانبی «گزیده‌ای از دستاوردهای شاخص جهاددانشگاهی» و ایستگاه ارائه خدمات سلامت در قطعات 16 و 50 برپا خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا