انتصاب در پارک فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران

سرپرست معاونت پارک علم و فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران معرفی شد.

به گزارش سیناپرس، دکتر حسن زمانیان، معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران با صدور حکمی دکتر ایوب فرهادی را به سمت سرپرست معاونت پارک علم و فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

“با سلام و احترام؛

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه نوآوری و فناوری و بنا به پیشنهاد رئیس محترم پارک علم و فناوری بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران به موجب این حکم به سمت «سرپرست معاونت پارک» منصوب می‌شوید.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال «مهار تورم و رشد تولید» نامیده شده است، انتظار دارد با تلاش مضاعف و بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های موجود در پارک، نسبت به حمایت و توانمندسازی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، قدم‌های مؤثری را بردارید. توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری و پیشبرد اهداف کلان سازمان در راستای کارآفرینی فناورانه و اقتصاد دانش‌بنیان، تأسیس پردیس‌های مشترک علم و فناوری با دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی، گسترش ارتباطات فناورانه بین‌المللی، از اهم وظایف جنابعالی است.

امید است با استعانت از خداوند متعال درانجام وظایف محوله و این مأموریت خطیر موفق و مؤید باشید.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا