استفاده از خدمات کاظمی آشتیانی در طرح جوانی جمعیت

رییس جهاددانشگاهی کرمان با بیان اینکه باید در عرصه خدمت زنده یاد کاظمی آشتیانی را الگو قرار دهیم تا ان شاءالله بتوانیم در هر حوزه ای که فعالیت می کنیم موثر واقع شویم، گفت: خدمات این دانشمند جهادگر بسیار چشمگیر است و می تواند به عنوان یکی از مسیرهای مهم در طرح جوانی جمعیت و فرزندآوری در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش سیناپرس از روابط عمومی جهاددانشگاهی کرمان، دکتر مهدی بازمانده رییس جهاددانشگاهی کرمان در آستانه هجدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی بنیانگذار پژوهشگاه رویان این نهاد و سلول های بنیادی در ایران، بیان کرد: ایشان با اعتقاد به خداوند متعال، عزم راسخ، فرهنگ جهادی و با ابتکار و خلاقیت در پیشرفت علمی کشور عزیزمان در حوزه درمان ناباروری افتخارآفرینی کردند.

وی تصریح کرد: این دانشمند والامقام با ورود به حوزه ناباروری شادی و امید را در زندگی زوج‌های نابارور به ارمغان آورد که ثمره کار جهادی، پشتکار و تخصص بود.

رییس جهاددانشگاهی کرمان، زنده یاد دکتر سعید کاظمی آشتیانی را افتخار جهاددانشگاهی و همچنین کشور عزیزمان ایران ذکر کرد و گفت: پژوهشگاه رویان را به نام این جهادگر فقید می شناسیم و دستاوردهای رویان مرهون تلاش‌های این دانشمند پرآوازه است.

دکتر بازمانده، با اشاره به طرح جوانی جمعیت و تاکید مقام معظم رهبری در این زمینه، افزود: یکی از بخش هایی که می تواند به افزایش جمعیت کمک کند درمان ناباروری است و در این راستا خدمات زنده‌یاد دکتر کاظمی‌ آشتیانی بسیار چشمگیر است و می تواند به عنوان یکی از مسیرهای مهم در طرح جوانی جمعیت و فرزندآوری در دستور کار قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا