تعامل بیشتر با بخش های خصوصی، پتاسیل های بالقوه گردشگری را بالفعل می سازد

تعامل بیشتر با بخش های خصوصی، پتاسیل های بالقوه گردشگری را بالفعل می سازد

مدیرکل جدید میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس بر لزوم افزایش حداکثری همدلی و همکاری بین بخش های مختلف خصوصی و دولتی برای توسعه گردشگری استان تاکید کرد و گفت : علاوه بر ظرفیت های متعدد و متنوع گردشگری و تاریخی در تمامي ابعاد که در استان فارس وجود دارد ، خوشبختانه در این استان نخبه های فرهنگی و گردشگری بیشمار هستند که باید از این ظرفیت ها نهایت استفاده را کرد.

به گزارش سینا پرس فارس، محمد ثابت اقلیدی امروز 4 دی ماه، با حضور در دبیرخانه این دو نمایشگاه تخصصی در جریان فعالیت های انجام شده ستاد اجرای نمایشگاه قرار گرفت و ضمن خسته نباشید به این گروه متخصص گفت: تمامی تلاشمان را برای هر چه بهتر و با شکوه تر برگزاری این دو نمایشگاه تخصصی خواهیم کرد .

وی با اشاره به اینکه کمتر از ده روز دیگر تا نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس-شیراز و چهاردهمين نمايشگاه ملي صنايع دستي باقی مانده و جا دارد اقدامات و فعالیت ها سرعت بیشتری بگیرد تاکید کرد: با توجه به اینکه فارس از استان های سرآمد در حوزه گردشگري، میراث فرهنگی و صنایع دستی است بنا داریم با تعامل بیشتر با بخش های خصوصی و صنوف متخصص این حوزه ها پتاسیل های بالقوه را بالفعل تبدیل کنیم‌.

ثابت اقلیدی با بیان اینکه اولویت نخست این روزهای کاریم برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس خواهد بود افزود: این نمایشگاه تخصصی یکی از بزرگ ترین رویدادهای ملی و بین المللی کشور است و بی تردید برگزاری این نمایشگاه در شیراز نقطه عطفی برای استان فارس محسوب می شود.

در این جلسه احمدرضا نقیب زاده مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری فارس و مجری نمایشگاه توضیحاتی در خصوص فعالیت های انجام شده پیرامون برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس شیراز ارائه کرد.

محمود فخری رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی فارس نیز طی سخنانی با اشاره به حضور پر رنگ و فعال شرکت ها، موسسات و تاسیسات گردشگری داخلی و خارجی گفت: خوشبختانه با همدلی و همکاری های بخش های مختلف گردشگری نمایشگاه سیزدهم با قدرت و شکوه خاصی برگزار خواهد شد و امیداورم برگزاری این نمایشگاه تخصصی بتواند چرخ اقتصاد گردشگری استان را با سرعت بیشتری به حرکت درآورد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا