کد خبر : 5163 چهارشنبه 19 فروردین 1394 - 10:54:39
رونمایی-از-سه-رادیوداروی-جدید-همزمان-با-روز-ملی-فناوری-هسته-ای

رونمایی از سه رادیوداروی جدید همزمان با روز ملی فناوری هسته ای

فردا همزمان با روز فناوری هسته ای از چندین دستاورد صلح‌آمیز هسته‌ای که طی سال 93 به دست آمده از جمله تولید اولین مجتمع سوخت مجازی بومی، سه محصول رادیوداروی جدید و یک محصول در حوزه محیط زیست رونمایی می شود.

 زارعان، معاون سازمان انرژی اتمی ایران و دبیر برگزاری مراسم 20 فروردین با تبریک روز ملی فناوری هسته‌ای و مصادف شدن این روز با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: این دستاوردها نشان‌دهنده خلاقیت، خودباوری و اقتدار در مدیریت جهادی ریاست سازمان و مدیران و مسوولین گمنام در صنعت هسته‌یی است.

وی به نمایشگاهی که در حاشیه این مراسم با موضوع دستاوردهای صلح‌آمیز هسته‌ای برگزار می‌شود، گفت: رییس جمهور و رییس سازمان از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

زارعان با تقدیر از رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت‌های بی‌دریغ ریاست جمهوری بیان کرد: براساس راهبردها و سیاست‌گذاری‌های سازنده ریاست سازمان و برنامه‌های صنعت هسته‌یی ان شاء‌ الله در سال 94 با توکل به خداوند و استعانت از ائمه اطهار بتوانیم، با نشاط و مدیریت جهادی، دستاوردهایی با فناوری‌های نوین به ملت شریف ایران ارائه کنیم.

این مراسم با حضور رییس جمهور، سفرای کشورهای خارجی مقیم تهران، متخصصین و جامعه دانشگاهی، مسوولان لشگری و کشوری و متخصصان صنعت هسته‌ای برگزار خواهد شد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]