تمدید مهلت ثبت‌نام جایزه ملی آبادیران

مهلت ثبت‌نام و حضور در نخستین دوره «جایزه ملی آبادیران» تا ۱۵ دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش سیناپرس، جایزه ملی «آبادیران» با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دیگر نهادهای متولی آبادانی و پیشرفت کشور برگزار می‌شود.

فراخوان شناسایی فعالان مردمی آبادانی و پیشرفت فناورانه، گام دیگری در راستای حمایت از محصولات و خدمات دانش‌بنیان و فعالیت‌های جامعه نخبگانی و مردمی است که از طریق رفع نیازمندی‌ها، مسائل و چالش‌های مناطق کمتر برخوردار کشور به آبادانی و پیشرفت این مناطق کمک می‌کنند.

این جایزه با هدف شناسایی فعالان مردمی حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه به دنبال شناسایی فعال‌ترین و مؤثرترین بازیگران مردمی این عرصه در بخش‌های مختلف علمی، نخبگانی، شرکت‌ها، گروه‌های مردمی و جهادی و مسؤولیت اجتماعی است.

مخاطبان این جایزه در بخش‌های «شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور»، «اساتید»، «نخبگان و پژوهشگران»، «گروه‌ها و نهادهای مردمی و جهادی» و «مسؤولیت اجتماعی (وقف فناورانه)» خواهند بود.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جایزه تا ۱۵ دی‌ماه به سایت برنامه ملی آبادیران به نشانی Abaadiran.Ir/Sign-Up مراجعه کنند.

بهاره صفاری

جانشین سردبیر خبرگزاری سینا؛ روزنامه نگار در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا