آغاز ثبت‌نام صادرکنندگان برگزیده استانی سال ۱۴۰۲ در فارس

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد: ثبت نام فرآیند ارزیابی و انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی در سال ۱۴۰۲ از امروز 15 آذرماه آغاز می شود و تا 25 آذرماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش سینا پرس فارس، حمیدرضا ایزدی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان فارس، با اشاره به انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی گفت: با اعلام زمان ثبت‌نام صادرکنندگان از سوی وزارت صمت، متقاضیان شرکت در رویداد انتخاب صادرکننده نمونه سال ۱۴۰۲ می‌توانند جهت شرکت در فرآیند این انتخاب از مورخ ۱۵ آذرماه تا پایان روز شنبه، ۲۵ آذر ماه سال جاری اقدام کنند.

وی افزود: ثبت‌نام صادرکنندگان متقاضی شرکت در رویداد انتخاب صادر کننده نمونه ملی سال ۱۴۰۲ در سامانه topexporters.tpo.ir است که ضرورت دارد؛ صادر کنندگان فعال استان فارس نسبت‌ به بارگذاری اسناد و مدارک مرتبط به استناد شاخص‌های ارزیابی اعلام شده در سامانه مربوطه اقدام کنند.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت فارس در پایان گفت: تاریخ فوق‌الذکر غیرقابل تمدید بوده و پس‌ از پایان مهلت ثبت‌نام و خوداظهاری متقاضیان، بلافاصله مرحله ارزیابی بنگاه‌های متقاضی و انتخاب برترین‌ها طی فرآیند الکترونیکی آغاز می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا