خیرین برای فارس آبرو ایجاد کرده و برکت آوردند

استاندار فارس از خیرین استان بویژه خیرین عرصه سلامت تقدیر کرد و گفت: خیرین برای فارس برکت آوردند و آبرو ایجاد کردند، در هر جایی که هستیم به شما افتخار می کنیم.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمد هادی ایمانیه امروز ۱۱ آذرماه در آیین بهره برداری از مرکز مراقبت های درمانی و تسکینی آنکولوژی مهر واقع در بیمارستان شهید دکتر چمران شیراز، ضمن تقدیر از خیر این مرکز، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مجمع خیرین سلامت، مدیران بیمارستان شهید دکتر چمران، گفت: بسیار خرسندیم که امروز شاهد به نتیجه رسیدن یکی از اقدامات بسیار خوب، ارزشمند، مفید و اولویت دار حوزه سلامت استان هستیم که ان شاءالله الگویی برای سایر استان ها خواهد بود. از همه دلسوزان که قدم قدم پیش آمدند تا امروز این بنای تاثیر گذار ومفید بهره برداری شود، متشکرم.

وی از خیرین استان بویژه خیرین عرصه سلامت تقدیر کرد و گفت: خیرین برای استان برکت آورده و آبرو ایجاد کردند، در هر جایی که هستیم به شما افتخار می کنیم.

استاندار فارس در ادامه برای همسر آقای مهرپور که بانی احداث این مرکز تسکینی هستند طلب مغفرت کرد و گفت: درس می گیریم از انسان های شریف و خیری که در مسیر رفع گره‌ای از مشکلات مردم پیش قدم می شوند و فرزندان خود را نیز به نحوی تربیت می کنند که از خودشان در کار خیر پیش‌رو تر می شوند.

وی، با تاکید بر اینکه کار خیر استمرار لازم دارد، افزود: حرکت در مسیر رضایت خداوند قطعا با پاداش همراه است و علاوه بر بهره اخروی، خداوند به زندگی های معمولی و دنیوی ایشان نیز برکت می دهد.

دکتر ایمانیه با اشاره به سخنان چهره ماندگار کشور دکتر تابعی، تصریح کرد: بر اساس شواهد موجود، دوره اهمیت دادن به بیمارستان ها به شکل قبلی پایان یافته است و می بایست طب متعالی و طب در منزل و طب در کنار خانواده به عنوان یک مرحله میانی رونق بیشتری یابد.

وی ادامه داد: بین بستری بودن در بیمارستان ها و شرایط ویژه بستری بودن در بخش های بیمارستانی و بازگشت به خانه، یک مرحله ای لازم است که بعنوان طب متعالی می توان از آن نام برد؛ برخی افراد امکان ماندن در منازل را ندارند و نیاز به یک مرحله بینابینی دارند که باید سپری شود. با تحقق این مهم از یک طرف تخت های بیمارستانی برای بیمارهای اورژانسی و حاد تخلیه می شود و از طرف دیگر شرایط منزل برای حضور بیمار مهیا نیست که از این مراکز استفاده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا